İstanbul Moto Kurye » Rami Kurye

Rami Kurye

Rami Kurye yaşam kalitesi doğrudan etkilenirken günlük planlarda gecikmeler gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda bir noktadan başka bir noktaya gönderilmesi gereken evrakların, eşyaların teslimi mevcut trafik nedeniyle geç yapılabilmektedir. Libadiye kurye kapsamında verdiğimiz hizmetlerle yaşanabilecek tüm problemleri sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Kargonuzu kolay bir şekilde teslim alıyor, talep ettiğinizi noktaya hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştirirken trafikte vakit kaybetmeyen motosikletlerimizi kullanıyor, böylece kolay bir şekilde paketlerinizi taşıyoruz.

Eyüp kurye trafikten fzla etkilenmez. Ama İstanbul, insan kalabalığının en yoğun olduğu şehirlerden birisidir. Buna istinaden düzdün araç kullanımında giderek artış gözlemlenmekte ve trafik sorunu daha da kritik bir noktaya gelmektedir. Öyle ki günlük yaşamamızı etkileyen trafik faktörü, yapılması gereken birçok işin akmasına sebebiyet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler dahilinde yaşanabilecek aksaklıkları göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede günlük yaşamınızı etkileyecek kritik noktalarda sizlere yardımcı olarak kaliteli bir şekilde kargo taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.

Rami Moto Kurye

Eyüp kurye hizmetleriyle kargo taşımacılığı deneyiminden yararlanarak sizler de her türlü evrak, değerli eşya gibi paketlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerimizle sizleri ve kargonuzu önemsiyoruz. Bunun neticesinde paketinizi en güvenli ve en hızlı şekilde istediğiniz noktaya taşıyoruz. Günlük yaşam içerisinde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan, acil gerçekleşmesi gereken bazı durumlar olabilir. Bunun için bir noktadan başka bir noktaya evrak gönderimi yapılması gerekebilir. Eyüp Belediyesi‘nin trafiği düşünüldüğünde ise durum daha da zorlaşır.

Özellikle tüm bu gönderim işlemleri insanlar için problem yaratabilir. Ancak biz, Avrupa yakası kurye olarak sunduğumuz hizmetlerimizle sizlerin yaşadığı acil durumları anında çözümler buluyor, hızlı bir şekilde trafikte vakit kaybetmeden kargolarınızı ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz faaliyetlerde kalite standartlarını önemsiyor, bu sebeple taşımacılığın her anında özenle ve titizlikle çalışıyoruz. Her cinsten paketin taşımasını güvenle yapıyoruz. Taşıması yapılacak paketin her türlü koruma işlemlerini özenle gerçekleştirerek yol boyunca kontrol edilir.

Rami Motorlu Kurye

Özellikle alınanlaerın yolda herhangi bir zarara uğrama riskini sıfıra indiriyoruz. Bu sayede güvenli bir taşımacılık imkanını sizlere sunuyoruz. Araç trafiğine takılmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz taşımacılığın yanında paketinizi güvenle muhafaza ederek kaliteli hizmet anlayışımızı her noktada İstanbul Kurye ile sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı için olmazsa olmaz etkenlerden birisi de uzman çalışanlardır. Deneyimli ve yetkin çalışanlar ile kargo taşımacılığının her alanında titizlikle faaliyet sürdürmek mümkündür. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini hep artırıyoruz.

Eyüp kurye ile verdiğimiz hizmetlerimizde uzman kadromuz sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Donanımlı motosikletlerle paketlerinizi taşırken, onların doğru bir şekilde yerleştirildiğine emin olmakta, sarsıntı gibi durumlarda herhangi bir hasar olmaması adına önlem almaktadırlar. Tüm bunlarla birlikte alanında yetkin çalışanlarımız, sizlerin yaşayabileceği herhangi bir problem karşısında gerekli aksiyomları almakta, sizleri mağdur etmeden hızlı çözümler bulmaktadır. Artık her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyor ve bunun için deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Rami Acil Kurye

Her geçen gün çalışanlarımızla birlikte gelişip büyüyerek sizlere çok daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. İstanbul Moto Kurye markamız ile sizleri ve kargonuzu önemseyen bir hizmet anlayışımızla birlikte her alanda memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktayız. Titizlik ile yürüttüğümüz faaliyetlerde taşınmasını istediğiniz paketlerin cinslerine, büyüklük ve ağırlıklarına göre ücretlendirmeyi belirliyoruz. Ücretlerimiz sizlerin her noktada kaliteli hizmetler almanız için belirlenmiştir. Bunun neticesinde memnuniyetin fiyatlandırma alanında da gerçekleşmesine için en uygun fiyatlar oluyor.

Eyüp kurye hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sizler de özen ve titizle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilir, doğru ve kaliteli bir şekilde kargolarınızı bizlere gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Globalleşen dünya standartları neticesinde oldukça kritik bir konuma kadar yükselmiş olan genel lojistik hizmetleri, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Özellikle teknolojinin de ciddi anlamda gelişmesi ile son dönemlerde çok daha yaygın hale gelen motosikletli kurye sektörüdür. Sunulan bütün hizmetleri de bu noktada oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Rami Hızlı Kurye

Ülkemiz olan Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul içerisinde oldukça popüler bir noktada yer alan kurye hizmetleri, dünyanın birçok farklı noktasında olduğu gibi ülkemizde de alanında profesyonel işletmeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde herhangi bir teknik envanter ve dokümanların oldukça hızlı ve etkin bir şekilde taşınması için elzem olan motosikletli hizmetleri alanında pek çok çeşitli markalar da direkt olarak hizmet vermektedir. Günümüzde artan büro sayısıyla birlikte e-ticarette de büyük bir artış yaşandı. İnsanlar artık gün arasında fazlaca sayıda paket gönderip paket teslim alıyor.

Günümüzde duyulan gereksinim doğrultusunda sistem geliştirilmiştir. Özel tasarlanan motosikletlerle meydana getirilen taşıma gereken işlemlerinde deneyim sahibi kişiler görevlidir. Kuryeler özellikle acil teslim edilmesi gereken paketler için kullanılmaktadır. Evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıma işlemlerinde tercih edilen standart paketlere ayrıca hususi evrak ve dosyaları, hüviyet yada geçişlik benzer biçimde kişisel eşyaları taşıyor. Fakat paket taşıma işlemlerinde kargo araçlarının tercih edilmesi zaman yitirilmesine niçin oluyor. İnsanlar daha kısa müddette işlemlerini yapmak ister.

Göktürk Kurye

Özellikle en kısa zamanda tamamlamak adına kuryeleri tercih ediyor. Kurye, motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Selimiye kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye alanında edinim sahibi görevlilerle çalışıyor. Göktürk kurye olarak adlandırılan görevliler muayyen saatler arasında hizmet vermektedir. Firmamız sektörde 7/24 çalışmaktadır. Sürekli yapılan çalışma işlemlerinde kuryeler emek verme saatlerini paylaşmaktadır. Bu sayede kuryeler uyku problemiyle veya dinlenememe gibi bir problemle karşı karşıya kalmaz. Alanında iyi hizmet veren firmamız disiplinli davranmaktadır.

Göktürk kurye her zaman muayyen bir seviye içerisinde iş yapmaktadır. Firmamız özel kadrosunu özenle oluşturmuştur. Firmada sorumlu ekibimiz ilk önce paket göndermek veya paket teslim almak isteyen müşterimizle iletişime geçer. Paket taşıma işlemlerinin detayları belirlenir. Belirlenen detaylar doğrultusunda kuryemiz görevlendirilir. Kendi bilgileri kontrol edilir. Bu sayede paket güvenliği ve gizliliği riske atılmaz. Daha güvenilir ve doğru hizmet için gönderici ve alıcı detayları alınmalıdır. Böylelikle olası doğacak ve oluşacak bir çok önemli olan aksiliklerin önüne geçilmiş olunur.

Kemerburgaz Kurye

Paket göndermek isteyen müşterilerimiz bulunduğu adrese kurye çağırabilir. Aynı zamanda firmamıza gelmiş olarak doğrudan paket gönderebilir. Kuryeler kısa sürede adrese ulaşır. Paket alınır ve motosiklete yerleştirilir. Güvenlik önlemleri alınır, alıcı detayları ve adres detayları de alındıktan sonra paket taşıma işlemi yapılır. Eğer paketin teslim edilmesi ihtiyaç duyulan özel bir saat var ise paket o saatte teslim edilir. Paket teslim edildiğinde teslimat bilgisi firmaya ve müşteriye ulaştırılır. Ödeme ise gönderici tarafından yapılabileceği gibi alıcı tarafından da yapılabilir.

Kemerburgaz kurye alanında hizmet veren firmamız birçok avantajı bununla beraber getirir. Bu avantajların başında zamandan tutum yer almaktadır. Zaman kaybını önleyen sistem ile ve bununla beraber güvenliği sağlar. Kuryeler farklı kategorilere ait paketleri taşır. Paketler için doğru ve uygun fiyat aralığında ücretlendirme yapılır. Kemerburgaz kurye alanında hizmet veren firmamız zamandan tasarruf etmek isteyen, acele teslim edilmesi gereken paketleri özenle taşır. Adresten adrese paket taşıma yapıldığı şeklinde herhangi bir adrese teslim edilen paketler satın alan adına alınarak müşteriye ulaştırılabilir.

Eyüp Kurye

Sektöründe ve alanında farklı fiyat aralığı bulunmaktadır. Fiyatlar değişim gösterse de genel olarak uygun ve doğru fiyat aralığında çalışma yapılmaktadır. Tutarları paketin türüne göre değişir. Paket türü, ağırlığı ve adedi doğrultusunda fiyat listesi çıkarılır. Fiyatta antak kalma sağlandıktan sonrasında paket nakliyat yapılır. Ücreti gönderici tarafınca yahut alıcı tarafından yapılabilir. Ödeme nakit olarak veya kartla yapılabilir. Firmamız ödeme işlemlerinde bütçe dostu fiyatlarla iş yapmaktadır. Eyüp Belediyesi ilçe sınırları içinde paket gönderimi yapmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Doğru ve güvenli paket nakliyat işlemleri için firmamız tercih edilebilir. Bizler yılların bilgi ve birikimine sahip kadro eşliğinde hizmet vermekteyiz. Böylelikle müşterimizin kargosunu alması için havaalanına yada herhangi bir kargo şirketine gitmesine gerek kalmaz. İstanbul’da hızlı ve güvenli halde hizmet veren firma bulmak pek basit değildir. Şirket olarak bu sorununuzu çözüyoruz. Alanında uzman kuryelerimiz ve donanımlı motorlarımızla sektörde öne çıkmayı başarıyoruz. Bütün hizmetimizi edinim ve deneyimlerimizle profesyonel halde sunarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Alibeyköy Kurye

Alibeyköy kurye hizmetlerimizi sunarken kuryelerimizin sağlığını da ön planda tutuyoruz. Gerekli tüm önlemleri alarak nakliyat hizmeti vermelerini sağlıyoruz. Kuryelerimize tertipli eğitimler ve sınavlar yaparak bu alanda kendilerini geliştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Taşıma hizmeti için lüzumlu olan bütün evrakları bulundurarak yasal hizmet veriyoruz. Her türlü hava şartına, yol şartlarına ve diğer durumlara karşı önlemlerimizi eksiksiz biçimde alarak kaliteli hizmet veriyoruz. Bizden yararlanmak için istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetimizi tercih ederek şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Kısa sürede arzu ettiğiniz ürünü istediğiniz adrese zamanında ve sağlam şekilde teslim ediyoruz.
 • Uygun fiyatlarımızla ile en kısa mesafede son derec ucuz ve ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.
 • Sizlere zaman kaybettiren işlemlerinizi adınıza hallederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.
 • Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak bir sıkıntı yaşamanız durumunda yanınızda oluyoruz.
 • Ürünlerinizin emin ve zarar gelmeden iyi halde taşınması için gerekli olan bütün önlemleri alıyoruz.
 • Express, aynı gün içi, normal, acil ve vip kurye hizmetimizle de ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.
 • 7/24 hizmet vererek özellikle gece en çok ihtiyacınız olan anlarda bile her zaman yanınızda oluyoruz.

Edirnekapı Kurye

Bunlar şeklinde daha pek oldukca avantajdan yararlanmak için bizitercih edebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesine kısa müddette ulaşım sağlıyoruz. Kıyafetten yiyeceğe, hediyelik eşyadan pasaporta, kimlikten dosyaya kadar çeşitli ürünlerinizi taşıyoruz. Yani taşımasını yapacağımız ürünün motora sığabilecek ürün olması gerekmektedir. Yanıcı, patlayıcı ve taşınması yasak olan mamüllerin taşımayız. Ayrıca taşınacak ürün hakkındaki yanlış malumat verme niteliğinde herhangi bir sıkıntı yaşanırsa tüm mesuliyet size aittir. Tüm hizmet seçeneklerimizden birisi de ekspres kurye hizmetleridir.

Eyüp kurye tüm hizmetimizi özel donanımlı motorlarla sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde ürününüzü teslim etmek istediğiniz konum yakın ise 15 ile 30 dakika içinde, teslim etmek arzu ettiğiniz konum uzak ise 45 ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz. Taşıma işlemleri ve tüm verilen şahsi yada kurumsal hizmetlerimizde saygın olarak çalışılır. Özellikle yardımcı ekibimiz ve kuryelerimiz iş donanması içinde çalışmaktadır. Destek ekiplerimiz yol durumuna ve trafik şartlarına gore kuryemizi daha sakin ve kestirme yollara yönlendirerek kısa müddette istenilen adrese ulaşmasını sağlamaktadır.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye firmamızın hizmetleri ile alakalı daha fazla malumat almak ve fiyatlarımızı öğrenmek dilerseniz telefon numarasından bizi her vakit arayabilir ve WhatsApp hattımıza bildiri atabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yaparak hizmetlerimiz ile alakalı ayrıntılı biçimde bilgilendiriyoruz. Uygun bir fiyatta anlaşarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz. Boyutuna, ağırlığına ve özelliklerine müsait motor belirliyoruz. Daha sonrasında ürününü teslim edilmesini istediğiniz konuma bakılırsa fiyatımızı şekillendiriyoruz. Yararlandığınız hizmet çeşidine bakılırsa de müsait bir fiyat belirleyerek sizleri memnun ediyoruz.

İstanbul moto kurye süre ve zaman için de de teslimat sağlanır. Ayrıca nakliyat esnasında bir problem çıkarsa destek ekiplerimiz anında müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak yardımcı oluyoruz. Bireysel olan müşterilerimizin yanında kurumsal müşterilerimize de müsait fiyatlarla ve düzenli biçimde hizmet vererek memnun kalmalarını sağlıyoruz. En ihtiyacınız olan anda bile yanınıza olarak çözümler üretiyoruz. Fiyatlarımız belirlerken evvela ürününüzün özelliklerine bakıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şunlardır:

 • Ürünün ağırlığı, uzunluğu ve hacim olarak tüm özellikleri
 • Ürününüzü teslim etmek istediğiniz adresi ve tam konumu
 • Yararlandığınız hizmet çeşidi (Express kurye ve VIP kurye)
 • Tercih ettiğiniz motor modeli, büyüklük nasıl ve ne olmadı

Rami Kurye Bölgeleri