İstanbul Moto Kurye » Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye

Yenibosna kurye olarak Yenibosna ile bütün İstanbul ilçeleri arasında hızlı taşımacılık yapıyoruz. Yenibosna Bahçelievler ilçesi sınırları içinde olup özellikle 1990’ların başından itibaren çok yoğun bir nüfus artışı yaşamıştır. Semtte hem insan nüfusu artmış hem araç sayısı fazlalaşmıştır. Bunlar pek çok avantajı ve yeniliği bir arada getirmiş olsa da bazı dezavantajları da ortaya çıkmıştır.

Nüfus artışının çok ani ve fazla olması Yenibosna genelinde özellikle trafik yoğunluğuna neden olmuştur. Her gün bir yerlere gitmek isteyen İstanbullular saatlerini yollarda geçirmek, dakikalarca, saatlerce trafik kuyruklarında beklemek zorunda kalmaktadır. Aynı şekilde en acil ihtiyaçlarını karşılama noktasında da problemler olmakta, bir paket göndermek ya da sipariş vermek daha kolaydır.

Yenibosna moto kurye ile istediklerinde bunun karşı tarafa ulaşması günler alabilmektedir. İşte bütün bu olumsuzlukların üstesinden gelmek ve hayatını daha hızlı ve daha verimli kullanmak isteyenler tercihlerini Yenibosna motorlu kurye hizmetlerimizden yana kullanmaktadır. Moto kurye sektörüne ilk girdiğimiz günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz.

Sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor, en iyi nasıl çözüme kavuştururuz diye kafa yoruyor, dünya genelinde kurye sektöründe ne gibi gelişmeler yaşanıyor çok yakından takip ediyoruz. Bütün bunlar da bizi semtimizin en modern, en yenilikçi ve en ekonomik kuryesi yapıyor. Bugüne kadar bizler kalitemizi öne çıkardık ve sizler de bizi taktir ettiniz. Kısa sürede çok yoğun bir talep gördük.

Yenibosna Moto Kurye

Yenibosna’nın en çok tercih edilen kuryesi haline geldik. Bunun vermiş olduğu haklı gururla da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, her türlü yasal paketinizin istediğiniz adresler arasında taşımasını yapıyoruz. Yenibosna kurye alanında bizleri öne çıkaran ve sizlere de avantaj sağlayan başlıca özellikleri şöyle sıralayabiliriz: kuryelerimizin güvenliği için her zaman genç, dinamiktir.

Hızlı kurye teslimat: Kurye sektörünün ortaya çıkmasının temel nedeni hız ihtiyacıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde ve kalabalık nüfusta en yakın noktalara ulaşmak zaman almaktadır. Bizler ekseriyetle motorlarla hareket ediyor, bu sayede trafik yoğunluğuna takılmıyor, seri ve güvenli hareket edebiliyor, en uzak noktalar arasında dahi 3 saat gibi oldukça kısa sürede ulaşım sağlayabiliyoruz.

Kurumsal yapı: Kurye son derece profesyonellik gerektiren bir alandır. Sektöre adım atıp kalıcı hale gelebilmek oldukça zordur. Bizler yıllardır bunu başarmış bulunuyor ve sektörün liderleri arasında yer almaya devam ediyoruz. Kurumsallığın getirmiş olduğu ciddiyet ve özveriyle her türlü yasal taşımacılığı devam ettiriyoruz. Bakımlı ve donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Güvenilirlik: Güven her alanda olduğu gibi Yenibosna kurye alanında da çok önemlidir. Hiç kimse adresini ya da en ufak bir eşyasını güvenmeyeceği kişilere emanet etmek istemez. Bizler yıllardır özveriyle hareket ediyor, müşterilerimizin paketlerine gereken özeni fazlasıyla gösteriyor, kuryelerimize nasıl teslim ediliyorsa aynı şekilde karşı tarafa teslimlerini gerçekleştiriyoruz.

Yenibosna Motorlu Kurye

Uygun fiyat: Yenibosna kurye olarak sunmuş olduğumuz avantajlardan birisi de fiyattır. Her zaman piyasa koşullarından en ideal fiyatlandırmayı yapıyor, bütçe dostu fiyat alternatifleriyle öne çıkıyoruz. Paketlerinizi alacağımız adres ile teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafeye, paketlerinizin ebatlarına göre ve tercih edeceğiniz kurye türümüze göre fiyat tespiti yapıyoruz.

Uzman kadro: Firmamız bünyesinde yer alan bütün çalışanlarımız Yenibosna kurye alanında deneyimli, tecrübeli, işini özeriyle yapan, sürekli kendini geliştirmeyi, yenilikleri takip etmeyi görev bilen bir kadroyla çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz daha çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren sizi yönlendirmekte, işlerinizi en kolay şekilde halletmektedir.

Yeni nesil araçlar: Gerek paketlerinizin gerekse Jet hızında hizmet: Yenibosna kurye. Dünyada yaşadığımızı ve dünyadaki en büyük sorunun zamanla yarışmak olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Dünyada var olan yaşam sistemleri ve yeni yeni üretilen sistemler de zaman kazandırmaktadır. Lakin aksine hiçbir şeye yetişemiyor ve kendimize bile zaman ayıramıyoruz.

Hatta birçoğumuz şunu hayal etmiştir mutlaka; keşke benim bir kopyam olsa da şuraya göndersem veya şu işi ona yaptırsam demişizdir. Evet, gerçekten keşke birer kopyamız olsa da artık rahatlasak ama bu mümkün değildir. Teknoloji, bilim, tıp gibi bazı şeylerin gelişmiş olması hayatın daha da yoğun olmasına neden olmuştur. Hızı ve kaliteyi ekonomik fiyatla taçlandırarak ödül veriliyor.

Yenibosna Acil Kurye

Artık lojistik giderlerinizi uyguna getiriyoruz. Günümüzde hepimiz yoğun bir şekilde çalışmakta ve hayatımızı devam ettirmekteyiz.. Son derece büyük bir enerji ile çalışmaya kendimizi verdiğimiz için ne kadar yıprandığımızın da farkında olmuyoruz. Gerçekten çok çalışmak ve kendine zaman ayırmamak bizlerin erkenden çökmesine neden olmaktadır. Bu zaman problemine karşın her sektörde hizmet verilir.

Hızlı Kurye olan binlerce firma açılmıştır. Örneğin alışveriş için internet üzeri alışveriş imkânı doğdu. Temizlik için evlere temizlik şirketleri oluştu. Ulaşım için şehir içi otobüsler, eğlenmek için mekânlar, yemek yemek için restoranlar ve binlerce sektör daha kuruldu. Tüm bunlar gibi bir yerden bir yere ulaştırma işini yapmak için de kurye şirketleri doğdu. Binlerce kargo şirketi olduğu gibi kurye şirketleri de vardır.

Yenibosna Kurye, sizler için, dilediğinizi dilediğiniz yere ulaştırmak için oluşmuş bir firmadır. Son yılların belki de kurulmuş en kaliteli ve hızlı firması olarak bizler hizmet vermekten gurur duyarız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan firmamız, düzenli olarak iç toplantılarını alıyor ve sıkı bir denetim ile çalışma sistemini iyi oturtuyor. Yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız.

Motorlu kurye ile durmadan canla başla çalışmaktadır. Hem gece hem de gündüz vardiyası olmak üzere iki ayrı grup şeklinde hizmet veren Acil Kurye, yedi yirmi dört çalışmakta ve hizmet vermekte olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır. İstanbul kurye gibi kalabalık bir şehirde bir baştan diğer başa adeta uçarak giden kuryelerimiz, firma farkını bir kez daha ortaya koymaktadırlar.

Yenibosna Hızlı Kurye

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ve her şeyi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz firmamız, hizmetinizdedir. Firmamız, kurulduğu günden bu güne büyük bir yol kat etmiştir. Bununla beraber büyük tecrübeler edinmiş ve bunu çalışma sisteminde mutlaka uygulamıştır. Binlerce hizmetin verdiği bilgi birikim ile kendini sürekli yenileyen firmamız bu şekilde zirveye ulaşmayı da başarmıştır.

Kaliteli hizmeti ile müşterisini son derece memnun bırakan ve her geçen gün müşteri sayısını arttıran firmamız, aynı zamanda en uygun fiyata hizmet veren firmadır. Güvenilir ve şeffaf olmayı esas alarak çalışan firmamız, müşterisinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır. Hizmetin alasını vererek İstanbul’un gözdesi olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile buralara kadar geldik.

Bundan sonra ise güçlü ve daha da büyüyeceğimizi belirtmek isteriz. Yoğun talep görmemizin sebebi de kaliteli ve güvenilir hizmetimizdir. Kalitemiz ile sektörün adeta altını üstüne getirdik. Moto Kurye çalışma şekli ve iletişimi şu şekildedir;

 • *Sabah mesai saatleri ile birlikte başlayıp gece de mesai yapmaktadır.
 • *Genç ve dinamik bir çalışan kadrosu vardır.
 • *Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.
 • *Son derece kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermektedir.
 • *Dilediğiniz her şeyi emanet edebileceğiniz firmamız,
 • *Hesap verebilirlik ilkesi ile yürümektedir.
 • *Şimdiye kadar tek bir şey bile kaybetmeyen firmamız,
 • *Kaybetme durumuna karşın hesap vermeye hazırdır.
 • *Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamıza ulaşın
 • * Acil telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.
 • *Şeffaf olan firmamızın web sayfası bulunmaktadır.