İçeriğe geç

Uçak Kargo

Teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşan e-ticaret siteleri, küresel bir kargo ağı kurulmasını sağlamıştır. Uçak kargo sistemleri de bu alanda ihtiyaçları karşılayan önemli bir hizmet haline gelmiştir. Hem bireysel hem de ticari açıdan ürünlerin güvenli bir şekilde teslimatının sağlanması çok önemlidir.

Firmamız uçakla kargo alanında müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için işini titizlikle gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz sayesinde taşıma istekleriniz olabilecek en kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Taşınacak ürün her ne olursa olsun taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. 

İlginizi Çekebilir;

Acil veya standart kargolarınız için, ihtiyaç duyduğunuz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat kargo teslimatlarınızın varış noktasına güvenli ulaşımı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Moto kurye hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçin

Uçak Kargo Hizmeti Nedir?

Uçak kargo hizmetlerimiz, acil gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde taşınması için oluşturulmuş bir teslimat türüdür. Kargolarınızın kısa sürede alıcıya, doğru zamanda taşınması öncelikli görevimizdir. Uçaklı kargo hizmetlerimiz yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Farklı firmalar uçak kargo faaliyetlerini gerçekleştirirken aynı zamanda yurt içi kargo hizmetinden faydalanmaktadır. Ancak firmamız hem yurt içinde hem de yurt dışı alanda gönderilerinizi, eksiksiz bir şekilde taşıyacaktır.

Firmamız Türkiye genelinde eksiksiz bir hizmet sağlamaktadır. Havayolu ulaşımlarının mümkün olduğu her şehre yurt içi Uçak Kargo hizmeti ile teslimatlarınızı güvenle ulaştırmaktadır. Adresinizden farklı adrese veya adresten alana, alandan adrese ve alandan alana teslim seçenekleri bulunmaktadır. Oldukça geniş hizmet ağı sunan hizmetimizi tercih ederek acil teslimatlarınızı 24 saat kesintisiz şekilde taşımaktayız.

Uzun yıllar kargoculuk alanına hizmetler sunmuş olan firmamız, rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır. En hızlı ve en güvenli teslimat özelliği ile alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir. Kargo hizmetlerine dair tüm il dışına gönderimleriniz için en doğru tercih olacaktır. 

Türkiye’de yaşanan trafik problemini de göz önünde bulundurulduğu zaman uçak kargo en mantıklı tercih sayılmaktadır. Ekibimiz sizlere her zaman en güvenli ve en hızlı çözümü sağlamaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden veya WhatsApp hattımızdan her zaman alabilirsiniz.

Uçak Kargo Gönderimi

Uçak kargo

Hızlı ulaşımın neredeyse temel ihtiyaçlardan birisi haline geldiği günümüzde ihtiyaçlarda da bunlara paralel olarak gelişmektedir. Güncel olarak e ticaretin yoğun olması da hızlı ulaşımın gelişmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır. Dolayısıyla birçok alanda günlük veya ticari ihtiyaçlar acil statüsünde olabilmektedir. 

Acil sayılan ihtiyaçlar, geleneksel taşımacılık yöntemleriyle taşındığı zaman aciliyeti de sona erebilmektedir. Bunun sonucunda da ihtiyaç oluşan alanda çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi sorunlarla başa çıkabilmek için birçok ulaşım yöntemi mevcuttur.

Uçak kargo da bu ulaşım yöntemlerinden birisidir. Firmamız bünyesinde hizmet veren uçak kargo, özellikle aciliyeti olan kargoları kısa sürelerde alıcısına teslim edebilmektedir. Geleneksel taşımacılıklarda karayolları ile ulaştırılan kargolar birkaç günde alıcıya teslim edilebilir. Bu alanda aciliyeti olan kargoların zamanında teslim edilememesi gibi sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. 

Uçak kargo hizmetimiz bunun önüne geçmeyi hedefleyen bir kargo biçimidir. Göndericilerimizin teslim edeceği paketler alıcıya teslim edilmek üzere şehrine doğru en kısa sürede yola çıkar. Hızlı gönderimin sağlanabilmesi için en ideal çözüm uçak kargodur. Ayrıca hızın sağlanabilmesi için gönderici ve alıcının şehrinde kesinlikle havalimanı bulunması gerekmektedir.

Uçak Kargo Gönderiminin Avantajları

Uçak kargo standart kargolama sistemlerine oranla birçok avantaja sahiptir. Acil kargoların teslimatının sağlanması için mutlaka uçak kargo tercih edilmelidir. Uçakla kargo hizmetinin genel olarak avantajları şu şekildedir:

  • Uçak kargo hizmetleri aciliyet gereken uzak mesafeli teslimatları en kısa sürede ulaştırmaktadır.
  • Uçak kargo oldukça güvenlidir. Paketlere herhangi bir zarar gelmesi söz konusu olmamaktadır.
  • Uçak kargolarda toplu siparişlerin bir arada teslimatı sağlanabilir. Bu firmalara maliyet açısından tasarruf sağlayacaktır.
  • Uçak kargolar esnek planlama avantajı sunmaktadır. Bu özelliği ile diğer kargo hizmetlerinden daha fazla öne çıkmaktadır.
  • Uçak kargolar ülkelerle doğrudan iletişim sağlar. Politik olumsuzluklardan bu şekilde daha az etkilenir. Kara taşımacılığının mümkün olmadığı alanlara etkin bir şekilde teslimat hizmeti sağlar.
  • Uçak kargolar kara ve deniz yolu taşımacılığına oranla tüm kıtalara ulaşım imkanına sahiptir. Dünya genelinde havaalanı ağına sahip olan her bölgeye teslimat gerçekleştirebilir. Aynı zamanda sınırı kapalı ülkelere bile girebilme imkânı olan tek ulaşım ağı uçaklardır.
  • Uçak kargolarda denizyolu taşımacılığına oranla masraflar daha düşüktür. Ürünün çalınma, kaybolma veya düşme gibi bir ihtimali de söz konusu değildir.

Uçak Kargo Teslimat Süreleri

Uçak kargo teslimat süreleri ülke veya şehirlere göre farklılık göstermektedir. Havaalanı mevcut olan her ülkeye uçak kargo hizmetinin sağlanması mümkündür. Mesafeleri azaltan uçaklarda ürünleriniz aynı gün içerisinde de teslim edilebilmektedir. Ancak bu konuda mesafenin payı çok büyüktür. Uzak mesafelere teslim süresi 2 veya 3 günü bulabilmektedir. Firmamız teslimat süresine dair en net bilgileri iletişim kurmanız sonucunda tarafınıza bildirecektir.

Uçak Kargo Fiyatları 2023

Uçaklı kargo ile taşımacılık son yıllarda en çok tercih edilen transfer hizmeti haline gelmiştir. Son zamanlarda hızın çok önemli olması nedeniyle uçak kargo sıkça tercih edilmektedir. Bu alanda ihtiyaçları büyük oranda kolaylaştıran uçaklı kargo hizmeti, sorun yaşamadan yurtdışına kargo göndermenin en iyi yoludur.

Uçak kargo fiyatları da bu hizmetler doğrultusunda belirlenmektedir. Bu fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Kargonun hangi ülkeye/şehre gideceği fiyatı etkileyen en önemli etkendir. Aynı zamanda kargonun boyutu veya miktarı da fiyat belirleyici unsurlar arasındadır. 

Uçak kargo fiyatlarına dair en net bilgilere ulaşmak için firmamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Bunun dışında firmamızı aramanız veya WhatsApp hattımızdan iletişim kurmanız da fiyat almanızda yardımcı olacaktır. Firmamız hızlı kargo gönderimleriniz için en ideal çözüm olan uçak kargo ile acil gönderileriniz için biredir.

Ara

×